Pereiti prie turinio Pereiti į poraštę

D.U.K. Meistriškumo pamokos

Taip, žinoma! Mūsų pamokos pagrindinė užduotis – atskleisti savo potencialą. Mums nėra „aš galiu ar negaliu“, svarbiausia yra jūsų noras ir įkvėpimas. Visos pamokos metu Jus ves patyręs mokytojas, kuris visuomet atsilieps į pagalbos prašymą.

Nėra jokių apribojimų. Tai jūsų skonio ir nuotaikos tema. Dirbu pagal principą: kūrinys pasirodys tada, kai jame atsispindės autoriaus siela. Kiekvienos meistriškumo pamokos pradžioje Jūs pasirenkate jums patinkantį siužetą ir spalvų schemą, o mokytojas padės jums tai įgyvendinti individualiai.

Meistriškumo pamokos pradžioje išsirenkate jums patinkantį siužetą, tada mokytojas nupasakoja teorinę tapybos dalį ir pradedame kartu kurti kūrinį. Garantuojame, kad jums viskas pasiseks, mokytoja padės visuose etapuose ir nepaleis be atlikto darbo.

Rekomenduojame atsivežti vyresnius nei 6 m. vaikus.

Dalyvavimas tapybos pamokoje – vienas geriausių būdų nuraminti ir pripildyti sielą grožiu. Mano pamokoje ne tik įgysite reikiamų praktinių ir teorinių įgūdžių dirbant su drabužių dažymu bei pasiimsite originalų darbą, bet ir pailsėsite bei puikiai praleisite laiką.

Neradote ko ieškote?

Nedvejodami parašykite!

    0