Pereiti prie turinio Pereiti į poraštę

D.U.K. Paišymas ant drabužių

Trukmė priklauso nuo tinkamos priežiūros bei skalbimo ir medžiagos tipo. Jei plaunate ir prižiūrite pagal rekomendacijas, tai piešinys džiugins jus bent metus ir net ilgiau.

Dirbu su kokybiškomis tekstilės ir odos gaminių dažymo medžiagomis. Priklausomai nuo medžiagos (natūralūs audiniai, sintetika, oda), naudoju tik tam tinkamus dažus. Šie specialūs dažai yra bekvapiai.

Viskas priklauso nuo piešinio dydžio ir sudėtingumo. Paprasčiausias piešimas trunka apie 3 dienas. Būtina atsižvelgti į tai, kad dažams išdžiūti reikia dienos

Šiuo atveju turiu rinkinių su eskizus bet kokia tema. Galite apžvelgti mano darbus galerijose, tai turėtų padėti Jums išsirinkti tai ko norite.

Sudėtingiems piešiniams darbo pradžioje, atsižvelgiant į visus jūsų pageidavimus, galima padaryti eskizą. Jo pagalba matysite kaip atrodys būsimas darbas.

Naudojami grynos medvilnės, gerų firmų marškinėliai, krepšiai būna medvilniniai arba lininiai. Taip, žinoma, galite naudoti savo drabužius ar maišelius. Svarbiausia, kad jie nebūtų sintetiniai.

Taip, žinoma. Nuotrauką galite įkelti asmenine žinute, elektroniniu paštu, arba užsakant elektroninėje parduotuvėje. Pradžioje aptarsime būsimą piešinį. Jūsų pageidavimu galima pakeisti spalvą, dydį, pridėti ar pašalinti elementus. Taip pat galima nupiešti vieną darbą iš kelių nuotraukų.

Gaminį galite skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje, išvertus išvirkščiai, skalbiant negalima mirkyti bei naudoti bet kokio baliklio. Išskalbus negalima džiovinti džiovyklėje. Lyginti iš vidaus, be garų, ne aukštesnėje kaip 180 laipsnių temperatūroje.

Kaina priklauso nuo piešinio sudėtingumo. Jos visada bus derinamos asmeniškai. Jau nupieštų, ar anksčiau pieštų darbų už fiksuotą kainą galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje.

Neradote ko ieškote?

Nedvejodami parašykite!

    0