Skip to content Skip to footer

Paintings and wall painting

Nebijokite svajoti

Imagine exquisite interiors, surfaces transformed by painting, or walls with unique paintings hung on them! I can paint masterfully and uniquely on virtually any surface and add years of beauty.

MasterVictoriaTechnologyPaintingMaterialsSuitable surface paintsShare

Iš visų patalpų dekoravimo būdų būtent sienų tapyba ofise, name ar bute dabar gali būti svarbiausias jūsų interjero elementas kuris šiuo metu sparčiai populiarėja. Tai vienas estetiškiausių, unikaliausių ir neįprasčiausių patalpų sienų apdirbimo ir apdailos būdų.

Sienų dekoravimo galimybės gali būti pačios įvairiausios. Tik jūsų vaizduotė gali riboti pasirinkimą. Atliksiu bet kokį darbą – nuo paprastų raštų iki aukščiausios kokybės kompozicijų, kurios turi savo unikalų siužetą ir prasmę. Specialiai jums sukursiu meno kūrinį, kuris atitiks jūsų asmeninius pageidavimus tematikos, stiliaus ir skonio atžvilgiu.

Šiuolaikinio dizaino pasaulis siūlo neribotas galimybes ir daugybę galimybių sukurti unikalų interjerą su neįprastomis idėjomis. Tačiau viena iš įdomiausių idėjų – sienų tapyba interjere bei eksterjere.