Pereiti prie turinio Pereiti į poraštę

Paišymas ant įvairių paviršių

Įsivaizduokite savo ar jūsų vaiko interjere stebuklingą nuostabios pasakos pasaulį ar švelniai mėlynos jūros pakrantę. O gal mėgstami Jūsų ar Jūsų vaiko herojai tik ir laukia, kad atsidurtų Jūsų kambaryje? Visiškai nebūtina tai perteikti ant sienų, tai galima atvaizduoti ant daiktų esančių kambaryje.

Išskirtinis dizainas ir tapyba – tai ne tik estetiška, ryšku, neįprasta, tai kartu ir galimybė harmoningai priderinti baldus prie buto interjero. Taigi visam dizainui galite suteikti tam tikrą temą ir stilių.

O gal turite senų daiktų, praradusių pirminę išvaizdą, aš ne tik suteiksiu jiems antrą gyvenimą, bet atsinešiu kažką naujo, kas leis į seną, gerai žinomą daiktą pažvelgti kitu kampu. Dažnai iš visiškai neapsakomų, iš pažiūros pasenusių, močiutės kėdžių, stalų ir komodų gaunami gražūs, šaunūs, įdomūs daiktai.

Jei pavargote nuo senų baldų, ar patalpa atrodo nuobodi ir blanki? Neskubėkite „nurašyti“ senų spintelių, komodų,  naktinių staliukų ir kitų daiktų. Baldų dažymo pagalba daiktams galima suteikti naują gyvenimą. Aš galiu paversti realybe bet kokį vaizdą, kurį nupieš jūsų vaizduotė.

Rekvizitai meninei fotografijai, kinui, teatrui. O gal norite nepakartojamu padaryti savo nešiojamąjį kompiuterį? Ar vaikiška lovytė atrodo nevisai vaikiškai? Tapyti galima praktiškai ant bet kokio paviršiaus suteikiant jam individualumo ar net pakeičiant jo išvaizdą ir paskirtį. Nebijokite klausti, aš visada atvira patarimams ir pasiūlymams.

MeistrėViktorijaTechnikaTapybaMedžiagosTinkami paviršiui dažaiDalintis
0