Pereiti prie turinio Pereiti į poraštę

Paveikslų ir sienų tapymas

Nebijokite svajoti

Įsivaizduokite išskirtinį interjerą, tapybos pagalba pakeistus paviršius ar sienas su pakabintais unikaliais paveikslais! Aš meistriškai ir unikaliai piešiu ant praktiškai bet kokių paviršių ir suteikiu grožį daugeliui metų.

MeistrėViktorijaTechnikaTapybaMedžiagosTinkami paviršiui dažaiDalintis

Iš visų patalpų dekoravimo būdų būtent sienų tapyba ofise, name ar bute dabar gali būti svarbiausias jūsų interjero elementas kuris šiuo metu sparčiai populiarėja. Tai vienas estetiškiausių, unikaliausių ir neįprasčiausių patalpų sienų apdirbimo ir apdailos būdų.

Sienų dekoravimo galimybės gali būti pačios įvairiausios. Tik jūsų vaizduotė gali riboti pasirinkimą. Atliksiu bet kokį darbą – nuo paprastų raštų iki aukščiausios kokybės kompozicijų, kurios turi savo unikalų siužetą ir prasmę. Specialiai jums sukursiu meno kūrinį, kuris atitiks jūsų asmeninius pageidavimus tematikos, stiliaus ir skonio atžvilgiu.

Šiuolaikinio dizaino pasaulis siūlo neribotas galimybes ir daugybę galimybių sukurti unikalų interjerą su neįprastomis idėjomis. Tačiau viena iš įdomiausių idėjų – sienų tapyba interjere bei eksterjere.